Αρχική σελίδα / Συχνές ερωτήσεις
Η εταιρεία μας προσφέρει διάφορα πακέτα υπηρεσιών ανάλογα με τις ανάγκες σας.
Όλα τα πακέτα μας πραγματοποιούνται με εξειδικευμένο υπερσύγχρονο μηχάνημα ατμού και όχι με απλό πιεστικό μηχάνημα νερού.
Για τον εξωτερικό καθαρισμό προσφέρουμε τον καθαρισμό από χώματα, λάσπες, βρωμιές κλπ, δίνοντας προσοχή στην λεπτομέρεια και κάθε δύσκολο σημείο καθαρισμού, με τη χρήση ατμού στην κατάλληλη θερμοκρασία και πίεση. Στην συνέχεια εφαρμόζουμε τα ανάλογα υλικά που έχει το κάθε πακέτο για συντήρηση εξωτερικών πλαστικών και χρώματος.
Στον εσωτερικό καθαρισμό, ανάλογα με το πακέτο που έχετε επιλέξει, εφαρμόζουμε σκούπα έτσι ώστε να φύγουν οι πολλές βρωμιές και στην συνέχεια προχωράμε στον βιολογικό καθαρισμό και στην εφαρμογή διαφόρων υλικών για συντήρηση εσωτερικών πλαστικών ή δέρματος.
Μέσω της σελίδας μας:
Πατάτε στο μενού "ΚΡΑΤΗΣΗ" και με απλά βήματα κλείνετε το ραντεβού σας.
Τηλεφωνικώς:
Μπορείτε να κλείσετε το ραντεβού σας και τηλεφωνικό σε περίπτωση που δεν επιθυμείτε ηλεκτρονική κράτηση ή χρειάζεστε περισσότερες λεπτομέρειες.Η ομάδα μας θα σας βοηθήσει να διαλέξετε το σωστό πρόγραμμα ανάλογα με τις ανάγκες που έχετε, και οτιδήποτε άλλο χρειαστείτε.Καλέστε στο 210 210 2100 Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή 09:00-17:00
Μέσω email :
Μπορείτε να κλείσετε το ραντεβού σας και μέσω email στέλνοντας μας το αίτημα ή τις ανάγκες σας.Η ομάδα μας θα σας απαντήσει το συντομότερο δυνατό Το τμήμα εξυπηρέτησης λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή 09:00-18:00
Η παραγγελία σας μπορεί να ακυρωθεί το αργότερο μέχρι 48 ώρες πριν το προκαθορισμένο ραντεβού σας,
Εντός 48 ωρών πριν την προκαθορισμένη υπηρεσία δεν μπορούμε να προβούμε σε ακύρωση και οφείλετε να δεχθείτε την υπηρεσία ή να χρεωθείτε για αυτήν.
Για ακυρώσεις προ των 48 ωρών θα ενημερωθείτε μέσω email για την ολοκλήρωση της διαδικασίας.
Η πληρωμή για την παροχή της deta iled υπηρεσίας μας μπορεί να πραγματοποιηθεί με τους εξής τόπους:
Σε περίπτωση δυσμενών καιρικών συνθηκών,(καταιγίδες, βροχής, χαλαζιού, δυνατούς ανέμους ή πολύ χαμηλές θερμοκρασίες), οι υπηρεσίες μας μπορούν να παρασχεθούν μόνο σε καλυμμένους χώρους (κλειστά πάρκινγκ)
Σε περίπτωση που δεν υπάρχει καλυμμένος χώρος και οι καιρικές συνθήκες κριθούν ακατάλληλες για την αποτελεσματική παροχή της υπηρεσίας, το ραντεβού μεταφέρεται σε νέα ημερομηνία και ώρα, πάντα σε συνεννόηση μαζί σας και σύμφωνα με την υπάρχουσα διαθεσιμότητα.
Η ασφάλεια των πελατών μας αλλά και των υπαλλήλων μας αποτελεί πρωταρχική προτεραιότητά μας.
Για το σκοπό αυτό, έχουμε εφαρμόσει όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας για την αποφυγή πιθανής μετάδοσης του covid-19.
Τα μέτρα που εφαρμόζονται είναι τα εξής:
* Έξτρα υπηρεσία, απολύμανση της καμπίνας